Doručenie zdarma pri objednávke nad 69,99 euro

Urobte originálny darček na Vianoce - s tričkami pre páry od TShirt24.sk

Publikované admin 09.11.2018 1 Pripomienky

Urobte originálny darček na Vianoce - s tričkami pre páry od TShirt24.sk

 

Prichádza čas na najsvetlejšie sviatok - Vianoce. Toto je doba roka, kedy každý z nás strávi nezabudnuteľné chvíle so svojimi blízkymi. Všetci spájame Vianoce s rodinou a darceky. A tým viac sa čas blíži, tým viac sa stáva obtiažnejším vybrať darček pre naši najbližší ľudia. Ale my, TShirt24.cz máme riešenie pre tento problém a to je v našej kolekcii tričiek pre páry. 

 

Tričká pre páry sú veľmi zaujímavý a originálny darček. S ním môžete potešiť partnera alebo priateľov. Tričká pre páry sú perfektné pre prechádzku v parku, pre každodenné nosenie alebo dokonca len tak, aby ste sa s partnerom ukázali vo verejnosťou. U nás nájdete nesmierne rôzne modely pre páry. Naša zbierka obsahuje mnoho rôznych modelov a farieb, a to nielen tričká v bielej alebo čiernej farbe.

Kontaktujte nás

Tradične medzi najžiadanejšie modely sú The Boss - The Real Boss, King & Queen, Mickey a Minnie Mouse, Together Forever. Okrem toho, iste v našej zbierke existuje niečo pre každého.

 

Tričká, ktorá ponúkame, sú zo 100% bavlny alebo zo 100% organickej bavlny, vyrobená podľa všetkých ekologických noriem a bez akéhokoľvek znečistenia prostredia.


Medzi výhody, ktoré ponúkame našim zákazníkom, môžeme uviesť: rýchle dodanie, jednoduchá výmena a vrátenie zakúpených výrobkov počas 30 a nie za 14 dní. 

 

Pozrite sa na celú zbierku tu.